Anglický jazyk - školní kolo

V jedné budově školy zněly verše, ve druhé prokazovali žáci své znalosti z anglického jazyka. Paní učitelka Vystrčilová o tom napsala:
„Včera (24. 2.) proběhla olympiáda z AJ. Letošní rok byla účast hojná, soutěžilo 25 žáků, kteří byli rozděleni do dvou kategorií (I. pro 6. - 7. třídy, II. pro 8. – 9. třídy). Žáci museli prokázat znalosti při poslechu, gramaticko-lexikálním testu a konverzaci. Paní učitelky to neměly při rozhodování vůbec jednoduché. Žáci byli velmi dobře připraveni a předvedli vyrovnané výkony. Vítězkou I. kategorie se stala Ester Hozová ze 7. C, ve II. kategorii zvítězila Magdalena Vašutová z 8. B. Obě vítězky postupují do okresního kola, budeme držet pěsti.