Nové sešity

Děti dnes dostaly “Notýsek” (ŽK, s Krtečkem) - vyplňte, prosím, údaje na první straně. Prázdniny a kontaktní údaje na školu (na obalu) vyplníme dětem ve škole průběžně. Dále, prosím, vyplňte na poslední straně (obalu)  rozvrh hodin (rozvrh se může během roku změnit, proto pište TUŽKOU). Seznamte se, prosím, se školním řádem (je vzadu) a toto potvrďte svým podpisem. (Děti se ještě nepodepisují, stačí podpis zákonných zástupců.) Dále děti dostaly také malý sešit do matematiky. Prosím o obalení. Děkuji za spolupráci.

Další aktuality

KiVa Logo

KiVa

Vážení rodiče, ráda bych vás informovala o novém projektu KiVa, do kterého se celá naše škola zapojila. KiVa je školní program zabývající…

IMG_20240212_141744

Srdíčkování s rodiči

V pondělí 12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových…