Projekt Reflexáci

Mask-Group-15

Naše škola se zapojila do projektu Reflexáci. Reflexáci jsou samolepky vyrobené z nejkvalitnějších reflexních fólií, které odrážejí světlo na vzdálenost 200 - 400 m. (Více zde https://jukejreflex.cz/samolepky-do-skol/)

Vidět a být viděn je základní pravidlo bezpečnosti na silnicích. Přesto každoročně dochází k desítkách nehod, jejichž příčinou je právě nedostatečná viditelnost chodců. Pojďme to s Reflexáky společně změnit!

Každý prvňáček si dnes domů odnesl zdarma 1 reflexní samolepku. Doporučujeme ji nalepit na batoh případně na oblečení. (Aktovky již reflexními prvky pravděpodobně opatřeny jsou. Je to ale na Vás, rodičích, kde je nalepíte.)

Děkujeme za spolupráci

tř. uč. 1. tříd

Další aktuality

KiVa Logo

KiVa

Vážení rodiče, ráda bych vás informovala o novém projektu KiVa, do kterého se celá naše škola zapojila. KiVa je školní program zabývající…

IMG_20240212_141744

Srdíčkování s rodiči

V pondělí 12. února jsme se sešli s rodiči prvňáčků na společném „SRDÍČKOVÁNÍ“. Odpoledne jsme strávili tvořením různých srdíčkových…