Vánoční koncert + pátek 22. 12.

vánoce

Vážení rodiče, zítra (v úterý 19. 12.) půjdeme do KD na koncert „Vánoční čekání“. Začátek koncertu je v 10.30 h.  (Pravděpodobně se nestihneme vrátit do 11.40 h, zdržíme se. Předpokládaný konec je sice v 11.30, ale ze zkušenosti víme, že se vše protáhne – někdy i o 20 minut, proto prosím o trpělivost, chcete-li si dítě vyzvednout hned po obědě).  Děti  po koncertu odvedu do ŠD a půjdou na oběd jako obvykle s p. vychovatelkou.) Vstupné je 40 Kč (dejte zítra dětem – děkuji).

V pátek 22. 12. si děti neberou žádné učení , jen pouzdro, deníček, čip, svačinu, hrníček a lžičku (budeme mít vánoční čaj), trochu cukroví. Po vyučování prosíme o vyklizení šatních skříněk včetně papučí – o Vánocích proběhne jejich čištění. Ve škole se opět uvidíme 3. ledna 2024. Přejeme krásné Vánoce!