Listopad

images (2)

23. 11.

Prosím o preventivní prohlídku vlasů, děkuji. DG

22.11.

Naše škola se v pondělí 27. 11. 2023 připojí k jednodenní stávce školských odborů a bude uzavřena, včetně družiny a školní jídelny. Bližší informace na webu školy.


21. 11.

Děkuji všem, kteří se zapojili do sběru kaštanů - naše třída nasbírala dohromady 110 kg sušených plodů. Nejlepším sběračem se stala Natálka Ž. Zítra čeká na všechny malá odměna. :) Část je odvezena dnes, druhá část do obory Bílá ve čtvrtek, tak pokud někdo ještě na něco zapomněl, je tu tato možnost. Ještě jednou děkuji!

 

10. 11.

Suché plody kaštanů (žaludů) - pokud už máte suché, můžete pomalu nosit do třídy (ne v igelitu). Myslivci si dojedou po 20. listopadu. Děkuji

7. 11.

Univerzita Karlova provádí v těchto měsících výzkum pro tvorbu pomůcek atd…. oslovena byla i naše škola. Jedná se o dotazník s úkoly, který trvá cca 2 - 3 hodiny. Prováděl by se v dopoledních hodinách u p. psycholožky, která by nám dala na vaši žádost krátkou zpětnou vazbu. Jinak se výsledky pouze posílají do Prahy a jména se nezveřejňují.

Připojuji leták. Kdo my měl zájem se výzkumu zúčastnit - napište mi do deníčku. Děkuji

3. 11.

Děkujeme všem, kteří jakoukoliv formou přispěli na dobrou věc - léčbu Denisky ♥

V pondělí 6. 11. jdeme druhou hodinu na přehlídku handicapovaných dětí - Motýlek do KDK. Dobrovolné vstupné zaplatím z TF.

Další aktuality

PHOTO-2024-03-26-20-31-31

Jarní koncert

Jarní koncert kopřivnických sborů a kapel se uskutečnil tradičně před Velikonocemi. Ve dvou dopoledních a jednom večerním koncertě se…