Upozornění pro zákonné zástupce našich strávníků

Vážení rodiče.
V tomto týdnu došlo k vážným problémům v provozu školní kuchyně, které přetrvají i v příštím týdnu. Z důvodu nemoci zaměstnanců ŠJ  n e b u d o u  od pondělí 19. září připravovány obědy pro žáky 5. – 9. ročníků. Kapacitně jsme schopni zajistit obědy pouze pro žáky přípravné třídy a žáky 1. – 4. ročníků.
Omlouváme se za způsobené problémy, ale přes veškerou snahu se v tuto chvíli nepodařilo sehnat za chybějící kuchařky náhradu (nemoci, kapacitní důvody v ostatních jídelnách apod.). Předpokládáme, že tato situace bude trvat jen příští týden (19. – 23. 9. 2022). Žákům 5. – 9. ročníků budou obědy automaticky na tyto dny odhlášeny.
Jídelníček bude částečně upraven. Platí jídla v pondělí, středu, čtvrtek, v pátek bude jen jídlo č. 1. a v úterý dojde ke změně, připraveny budou kuřecí nudličky s bulgurem.
Věříme, že tuto situaci pochopíte.