Lyžaři - den čtvrtý

Lyžaři - den čtvrtý

…dodatek…
"No to byl dneska den! Ráno nás zahnal déšť a vítr zpátky na ubytovnu a nezbylo než čekat, až se počasí umoudří.
Stalo se a ve 13.30 jsme mohli vyrazit na svah dohánět dopolední manko. Sníh byl mokrý a těžký, ale zato nebyl tak rychlý a zajezdili si i ti méně odvážní. Na svahu jsme vydrželi až do 17 hodin.
Bohužel se mezi nás během odpoledne vloudil jakýsi virus neznámého původu a zaútočil na několik jedinců najednou. Ti skončili, bohužel, v péči lékaře a následně v posteli. Ještě, že už zítra balíme a jedeme domů. Snad se z toho nevyvine nějaká masová záležitost.
Každopádně poslední noc a poslední hodiny lyžování zítra dopoledne si hodláme ještě pěkně užít. To bude, panečku, jízda! Každopádně zítra odpoledne přijíždíme ke škole a lyžák pro nás zůstane pouhou vzpomínkou."
                                                               Ing. Jiří Madecký
PS
Dr. Boháč dal na youtube video (najdete ho po zadání "lyžařský výcvik jan boháč"). Musíte chvíli rolovat, video najdete pod písmenem J a kliknutím na toto písmeno uvidíte zmiňované video. Uvidíte, kde vaše děti pobývaly…

 

Úvod
…tak ten nezačal zrovna nejlépe. Do boje dnes vytáhl protivník největší - počasí. Vítr a déšť zavelel ke změně plánů - místo ladění formy na svahu zatím sportovci odpočívají a čekají, jakou tvář ukáže počasí po obědě…

Fotogalerie

Další aktuality

ŠD obr.www upr

ÚNOR 2023

Akce ve školní družině – únor  2023  6. 2.  BIJÁSEK - Největší dar 23. 2. Srdce na pravém místě

ŠD obr.www upr

LEDEN 2023

Akce ve školní družině – leden  2023 16. 1.  BIJÁSEK - Dračí princezna 26. 1. Sněhové radovánky