Projekt Živá voda 13.3.

Akce přesunuta na 2.4. - platí stejné pokyny

Z důvodu nepříznivého počasí se akce přesouvá na jiný termín, upřesním později.

Dne 13.3. pokračuje naše účast v projektu Živá voda. Tentokrát půjde o akci v terénu.  V 8.15h půjdeme k Jasníkové studánce a tam budeme revitalizovat v rámci možností okolní terén. Děti by měly mít starší obuv (gumáky), starší oblečení - asi se ušpiní od bláta a pracovní rukavice. Do školy se vrátíme na oběd ve 12.35h. S sebou by si mohly vzít 1 kus malého nářadí - motyčku, hrábě, lopatku,aj. - co se vejde do batůžku ( tam bude i svačina, pití, papír.kapesníky). V případě velmi nepříznivého počasí by se akce přesunula. Děti si můžou vzít i oblečení na převlečení.