Rotační výuka

Vážení rodiče,

od 10. května nastoupí do školy také žáci 2. stupně. Výuka bude opět rotační. V příštím týdnu (10. – 14. 5.) bude vyučování probíhat následovně:

Žáci 1. stupně (1. – 5. ročník) navazují na předchozí střídání, do školy přijdou žáci ze tříd A (1. A, 2. A, 3. A, 4. A, 5. A) a děti z přípravné třídy (ty chodí do školy stále).

U žáků 2. stupně (6. – 9. ročník) začneme výuku třídami B, v 7. ročníku i C (6. B, 7. B, 7. C, 8. B, 9. B).

Žáci 1. stupně a děti z přípravné třídy budou testování jen v pondělí, nástupy do školy se v testovací den nemění. Žáci 2. stupně budou prozatím testování 2x v týdnu (pondělí a čtvrtek), a to v 1. hodinách.

Z tohoto důvodu je nutné, aby všichni žáci dodržovali pokyny třídních učitelů a do školy přicházeli včas.