Ve školní družině bylo opět živo

Tím nechci říct, že by se tam jinak nic nedělo, ale přece jen byly aktivy značně omezeny. A tak se všichni těšili na akci, která byla z projektu města Hravě o globálních tématech. A paní vychovatelka Mgr. Z. Masudová o tom napsala:

"Začátkem května se všechna 4 oddělení ŠD zapojila do projektu Hravě o globálních tématech. Projekt je realizován v rámci akcí Zdravé město Kopřivnice. Naše ŠD si vybrala téma Kapka. Mgr. Nováčková si připravila zajímavé povídání o vodě...odkud se bere, proč je důležitá, jak ji chránit... Z korálků si děti vyrobily vlastní kapku vody a byly moc spokojené."

Další aktuality

VAŘÍME

Stravování

Vážení rodiče, část zaměstnanců školní jídelny se příští týden vrátí, proto od 26. 9. obnovíme stravování pro všechny strávníky. Stále však…

EZ

Soutěž škol

Další soutěž ke kulatému výročí narození významných sportovců se konala v pondělí. Paní učitelka Grygaříková, která náš tým vedla, o tom…