Ve školní družině bylo opět živo

Tím nechci říct, že by se tam jinak nic nedělo, ale přece jen byly aktivy značně omezeny. A tak se všichni těšili na akci, která byla z projektu města Hravě o globálních tématech. A paní vychovatelka Mgr. Z. Masudová o tom napsala:

"Začátkem května se všechna 4 oddělení ŠD zapojila do projektu Hravě o globálních tématech. Projekt je realizován v rámci akcí Zdravé město Kopřivnice. Naše ŠD si vybrala téma Kapka. Mgr. Nováčková si připravila zajímavé povídání o vodě...odkud se bere, proč je důležitá, jak ji chránit... Z korálků si děti vyrobily vlastní kapku vody a byly moc spokojené."