Další uvolňování - všichni žáci ve škole

Vážení rodiče,
od 24. května dochází opět ke změně ve výuce žáků. Snad poslední.

Děti z přípravné třídy a všichni žáci 1. i 2. stupně budou vyučování v plném rozsahu dle rozvrhů, které platily na začátku školního roku.

Jak budeme testovat?

Všichni žáci budou testování 1x za týden - a to v pondělí. Pokud se žák do školy v pondělí nedostaví, bude testován v den, kdy do školy nastoupí.

Pro děti z přípravné třídy a žáky 1. – 3. tříd se nic nemění, nástupy se řídí pokyny třídních učitelek.

Žáci 4. – 9. ročníků budou testování ve třídách na počátku 1. vyučovací hodiny. Z tohoto důvodu je nutné, aby všichni žáci dodržovali pokyny učitelů a do školy přicházeli včas.