Školní rok 2020/2021 skončil

Po roční přestávce jsme ukončili školní rok společným setkáním na nádvoří. Setkání bylo trošku ochuzeno, protože oceněných žáků, vzhledem ke kovidovému provozu, bylo málo.

Ocenění z rukou ředitelky školy a místostarosty R. Lakomého obdrželi 4 žáci z 9. A třídy – Šárka Jadrníčková, Simona Lakomá, Michaela Sopuchová a Martin Červenka - kteří v mezinárodní týmové matematické soutěži Matematický EXPRES v kategorii 9. tříd obsadili z 241 zúčastněných týmů z České a Slovenské republiky nádherné 2. místo.

Užili jsme si přítomnosti našich žáků, rozloučili se s deváťáky, ale také s pedagogy, kteří nebudou od příštího školního roku působit v naší škole. Paní učitelka Borovičková se začne věnovat své zahrádce a bude odpočívat. Na jiná pracoviště odcházejí paní učitelky Lukešová, L. Masudová a Moravčíková.

Takže...děkujeme, jak zmínil pan místostarosta R. Lakomý, všem za to, jak zvládli tento divný rok - všem pedagogickým zaměstnancům, správním zaměstnancům, pracovnicím školní jídelny. Díky vám všem jsme zdárně dopluli do cíle. Teď už stačí jen odpočívat, rok 2021/2022 se blíží...