ODEŠEL PAN UČITEL

To, co si nikdo z nás nedovedl představit, se bohužel stalo. Náš kolega Mgr. Ladislav Cvíček už nám nikdy neporadí, nevnese do naší školy pohodu, klid a svůj nezaměnitelný úsměv. Taky nezarecituje verše dne, kterými nás často po ránu bavil…

Jeho náhlý odchod, zemřel 26. dubna 2021, dnes na chvíli ochromil chod školy, z mluvících učinil němé.

Pro mnohé z nás to byl vážený kolega, ze kterého se stal po čase kamarád, pro některé bývalý pan učitel, který se stal časem kolegou. Nebylo snad možné ho nemít rád. Úžasný člověk, chodící encyklopedie, bezvadný kolega, který uměl naslouchat, vynikající učitel, na kterého vzpomíná s láskou ne jedna generace žáků. Své vědomosti předával dál i po odchodu do důchodu. Pro nás ale bylo vždy svátkem, když se stavil jen tak do školy, prohodil pár slov, zeptal se, jak se nám daří, povzbudil, pochválil. Stejně tak jsme ho rádi vídali na akcích školy. Tam si rád popovídal, vždy dal něco k lepšímu a svými historkami pobavil. 

Minulý čas však zůstane u všech slov, která budou vyřčena či napsána. Už teď nám chybí…

Další aktuality

PHOTO-2024-03-26-20-31-31

Jarní koncert

Jarní koncert kopřivnických sborů a kapel se uskutečnil tradičně před Velikonocemi. Ve dvou dopoledních a jednom večerním koncertě se…