Testování

Vážení rodiče,
vláda ČR schválila dne 22. prosince 2021 změnu mimořádného opatření k testování dětí a žáků ve školách s účinností od 3. ledna 2022. Opatření se týká také dětí v přípravné třídě.
„Preventivní plošné testování antigenními testy ve školách se bude v období od 3. ledna do 16. ledna provádět každé pondělí a čtvrtek (2 x týdně).
Následně od 17. ledna se testování bude opět provádět 1 x týdně, a to každé pondělí.“
Testování bude probíhat vždy 1. vyučovací hodinu. Pokud žák navštěvuje ranní družinu, bude testován ve školní družině. V případě, že žák nebude přítomen, bude testován ihned po příchodu do školy.

Děkujeme za pochopení.

Soubory